Українсько-французький розмовник Лисенко, М.М.; Донець, Й.І. 1976 Радянська школа  AD1167Українсько-французький розмовник Лисенко, М.М.; Донець, Й.І. 1976 Радянська школа  AD1167

Українсько-французький розмовник Лисенко, М.М.; Донець, Й.І. 1976 Радянська школа AD1167

45 грн
из 1 лота
Осталось:
Количество проданых лотов (0)
Продавец Vlasshops (32)
Издательство: К.: Радянська школа
Переплет: твердый; 622 страниц; 1976 г.
Цей розмовник є довідковим посібником з розвитку навичок усного французького мовлення.
Матеріал посібника за своєю тематикою відповідає вимогам шкільної програми і забезпечує органічну єдність навчального і виховного процесу.
Розмовник складається з двох частин. У першій частині, яка охоплює шкільну та побутову тематику, подано зразки запитань і відповідей, коротких діалогів, а також вирази, характерні для сучасної розмовної мови.
Друга частина містить монологічні тексти на суспільно-політичну тематику. Після кожного тексту подано словнички і запитання, що можуть стати планом розповіді. Тексти можна використати для позакласного читання і проведення бесід.
Розмовник призначається для широкого кола читачів. Ним можуть користуватися учні середньої школи, вступники до вищих навчальних закладів, учителі французької мови, іноземці, що вивчають українську мову, і всі, хто самостійно вивчає французьку мову.
Просмотров: 68